Co kupić na parapetówkę – co jest modne? 1

Co kupić na parapetówkę – co jest modne?

Opublikowany by on lip 31, 2018 in Inspiracje, Porady

Na parapetówkę, czyli imprezę w świeżo kupionym mieszkaniu, nie wypada przyjść z pustymi rękami. Co podarować na parapetówkę, aby prezent był niesztampowy, przypadł do gustu, a do tego się przydał? Jeśli szczęśliwy właściciel mieszkania nie określił dokładnie swoich potrzeb, pozytywnym zaskoczeniem będzie reprodukcja, obraz na płótnie albo plakat – oryginalne i niezastąpione elementy aranżacji każdego nowoczesnego wnętrza.

Więcej
Purpurowa Suknia, Koniak i Obrazy 0

Purpurowa Suknia, Koniak i Obrazy

Opublikowany by on lut 10, 2018 in Inspiracje

Obrazy do salonu, obrazy do sypialni i może obrazy do kuchni?
Decyzja dotycząca obrazów do Twojego domu, z pozoru łatwa, okazuje się przysparzać Ci wielu dylematów. Jesteś  pogubiony jak dziecko w sklepie z obrazami.

Więcej
Jak Znaleźć Zdjęcie w Internecie … To Najlepsze, Wymarzone? 3

Jak Znaleźć Zdjęcie w Internecie … To Najlepsze, Wymarzone?

Opublikowany by on paź 11, 2017 in Inspiracje, Porady

Masz pomysł na obraz czy fototapetę do swojego wnętrza i postanawiasz poszukać odpowiedniego zdjęcia. Tu pojawia się problem. Jak je znaleźć? Gdzie szukać? Które wybrać?
W zalewie milionów zdjęć, odnaleźć to idealne, jest zadaniem niełatwym. Mimo swojego początkowego entuzjazmu zniechęcasz się i myślisz, że nie dasz rady. Bzdura! Nie poddawaj się!

Więcej
Tydzień ze sztuką Sophie Taeuber-Arp w DCN Gallery 1

Tydzień ze sztuką Sophie Taeuber-Arp w DCN Gallery

Opublikowany by on 15 maja, 2017 in Aktualności

?Rozpoczynamy tydzień ze sztuką Sophie Taeuber-Arp.

?Sophie Taeuber-Arp (ur.19.01.1889 w Davos – zm. 13.01.1943 w Zurychu) – szwajcarska malarka, rzeźbiarka i tancerka. Kobieta awangardowa – jedna z czołowych przedstawicielek abstrakcji geometrycznej XX wieku. Uznana za jedną z najważniejszych postaci dadaizmu.

Więcej
Top POWRÓT DO SKLEPU