gentle connection - trzaw

gentle connection - trzaw Zobacz większe

Autor: trzaw

Wymiary fotografii: 30x40 cm

Wymiary oprawionej fotografii: 40x50 cm

Więcej szczegółów

Cena: 379,00 zł

Więcej informacji

Fine Art Print (Giclée)

Limitowana autorska edycja fotografii dostępna w DCN Gallery.

Druk artystyczny Fine Art (Giclée) to wydruk fotografii zapewniający najwyższe standardy archiwalności i długowieczności. Kierowany szczególnie do muzeów, galerii fotograficznych, artystów i kolekcjonerów sztuki. Gwarancja trwałości wydruku Fine Art (Giclée) została potwierdzona certyfikatami niezależnych laboratoriów i wynosi ponad 100 lat.

Wydruki Fine Art (Giclée) wykonujemy na papierze Hahnemühle Museum Etching 350gsm, naturalnym białym bawełnianym papierze artystycznym dedykowanym do druku Fine Art.

hahnemuhle-2-1.jpg

Hahnemühle Museum Etching

W 100% bawełniany papier o naturalnej bieli - bezkwasowy oraz pozbawiony wybielaczy optycznych.

Niespotykanie szeroki gamut odcieni sprawia, że jest to papier szczególnie dedykowany dla fotografii z mnóstwem ilości odcieni i detali. Hahnemühle Museum Etching charakteryzuje się bardzo subtelnymi i miękkimi przejściami pomiędzy odcieniami szarości oraz zdolnością przeniesienia najdrobniejszych niuansów obrazu. Jego rozpoznawalna elegancka tekstura sprawia ogromne wrażenie przy odbiorze fotografii. To idealne rozwiązanie dla fotografii artystycznej.

Parametry techniczne papieru Hahnemühle Museum Etching

 • Grubość: 0,60mm (EN ISO 534)
 • Gramatura: 350 gsm (EN ISO 536)
 • 100% cotton
 • Biel: 87% (ISO 11475, D65 2° 460 nm)
 • wykończenie typu Matt
 • 99,0% nieprzeźroczystości (ISO 2471)
 • odczyn pH 8,1 (DIN 53124)
 • bezkwasowy
 • bez wybielaczy optycznych

Karta produktu Hahnemühle Museum Etching: PDF

hahnemuhle-1.jpg

Wydruki Fine Art w technologii pigmentowej

Oferowane przez nas wydruki Fine Art (Giclée) wykonujemy za pomocą najnowszego plotera Epson Sure Color P10000 z użyciem oryginalnych tuszów pigmentowych UltraChrome™ HD firmy EPSON. Obecnie tusze pigmentowe gwarantują najwyższą precyzję odwzorowywania barw, płynne przejścia tonalne, a szczególnie w fotografii czarno-białej wysoki poziom czerni wyrażonej w D-max oraz niezrównaną neutralność barw.

digigraphie-1.png

Standard wydruków Fine Art jest zgodny z systemem Digigraphie by Epson. Trwałość archiwalna tuszu pigmentowego i bezkwasowego papieru określona na okres 100 lat została poświadczona przez niezależne certyfikaty laboratoriów Wilhelm Imaging Research oraz Laboratoire National de Métrologie et d’Essais.

Wydruki Fine Art (Giclée) to inwestycja zwiększająca wartość prac artystycznych dla kolekcjonerów.

Oprawa fotografii

Fotografia oprawiona jest w klasyczną czarną ramę aluminiową oraz białe passe-partout.

Wymiary ramy

ramka-wymiary.png

Zalety ram aluminiowych:

 • niezwykła elegancja - gładkie i smukłe profile o matowej strukturze wydobywają, to co najbardziej efektowne z oprawionej fotografii
 • solidny i trwały materiał - rama wykonana z aluminium jest bardzo lekka a zarazem niezwykle trwała, będzie służyła Ci latami
 • lekki i bezpieczny front - wykonany z pleksi o grubości 1 mm, możesz być pewien, że oprawa jest bezpieczna i odporna na stłuczenie
 • front z pleksi jest przejrzysty jak ze szkła, ale nie odbija tak mocno światła
 • solidne plecy - wykonane z płyty HDF o grubości 3 mm, zapewniają stabilne oparcie dla całości zestawu

Certyfikat Autentyczności DCN Gallery

Wraz z oprawioną fotografią otrzymasz Certyfikat Autentyczności DCN Gallery potwierdzający jakość wydruku Fine Art (Giclée) oraz autentyczność zakupionej fotografii.