SCHUBERT AT THE PIANO - Gustav Klimt #wf3244

Ładowanie fotografii...
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Wybierz gotowy rozmiar
Wpisz własny rozmiar
max:
x
max:
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekty

+ Dodaj do ulubionych
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Opis zdjęcia

Gustav Klimt (1862-1918) – austriacki malarz, grafik, symbolista. Uważany jest za jednego z najwybitniejszych postaci secesji, przywódca wiedeńskiego modernizmu. Stworzył takie dzieła, jak Pocałunek, Medycyna, Dziewice, Róże wśród drzew. Zasłynął tworząc różne prace dekoracyjne, później zajął się malarstwem. Artysta postawił sobie za cel stworzenie dzieła totalnego, absolutnego, czyli całkowicie wolnego od ograniczeń narzuconych przez akademickie koncepcje. W jego twórczości odnajdujemy nieograniczoną swobodę twórczą, wyrażoną bujność i złożoność epoki. Jego twórczość stanowi inspirację dla współczesnych artystów, dlatego też jego reprodukcje chętnie wieszane są na ścianach współczesnych domów. Dzieła tegoż artysty pokazują, jak bujna i niekonwencjonalna może być twórczość, dlatego też jego prace z pewnością odnajdą się nie we wszystkich domach. Mimo wszystko warto o nich pomyśleć biorąc pod uwagę niebanalne wnętrza.

Informacje szczegółowe

Reprodukcje DCN Gallery

Naturalne Materiały100% naturalne materiały. Krosno i kliny rozporowe z drewna świerkowego. Płótno - gramatura 250g/m2

Fotograficzna Jakość Druku
+ Pliki Najwyższej Rozdzielczości
+ Intensywne barwy przez wiele latNasz druk gwarantuje ekstremalną głębię koloru. Obrazy DCN Gallery są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV. Stosowana przez nas metoda druku gwarantuje, że fotoobrazy zachwycają intensywnością barw przez wiele lat.

Szybka Dostawa KurieremTwój czas jest dla nas cenny. Dlatego zadbamy o to, abyś nie musiał trudzić się, by odebrać zamówiony foto obraz i dostarczymy Ci go wprost do miejsca, które wskażesz. Termin dostawy - następny dzień od daty nadania przesyłki

Gotowe do powieszenia na ścianęBez skręcania, Bez oprawiania, Bez problemów. Po otrzymaniu obrazu będziesz mógł go od razu, bez żadnych dodatkowych zabiegów, powiesić na ścianie. Zadrukowane boki fotoobrazu umożliwiają jego ekspozycję bez oprawy w ramę.

Zmień obraz po sezonie Obraz to jeden z najbardziej ekonomicznych pomysłów na ciekawe wnętrze. Aby nadać wnętrzu charakter i zaspokoić potrzebę odmiany mieszkania, sięgnij po rozwiązanie praktyczne i niedrogie. Zaeksperymentuj z obrazem motywującym do biura albo zrób obraz ze swojego zdjęcia do sypialni. Baw się tematyką i wielkością.

Miliony pomysłów + Twoje zdjęcia

Przejdź do działania i odmieniaj swoje wnętrza. Aby ułatwić Ci poszukiwania w tej ogromnej ilości wzorów, posegregowaliśmy je w Kolekcje, Tematy i Przeznaczenia. Możesz też wpisać wybraną frazę, np. "maki" w naszej wyszukiwarce. Znajdziesz u nas również reprodukcje znanych malarzy. Albo postaw na swoje zdjęcie i zaskocz wszystkich.

Kolorowe, czarno-białe, czy w sepii?Eksperymentuj i baw się filtrami artystycznymi. Obraz idealny ma Twój wymarzony wzór i kolor. Zapraszamy Cię do zabawy filtrami artystycznymi, przy pomocy których uzyskasz pożądany efekt.