Tuberosa - Pierre-Joseph Redouté #wf4805

Ładowanie fotografii...
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Wybierz gotowy rozmiar
Wpisz własny rozmiar
max:
x
max:
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekty

+ Dodaj do ulubionych
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Opis zdjęcia

Pierre-Joseph Redouté (ur.10 lipca 1759, zm. 19 czerwca 1840) – belgijski malarz i rysownik - master of botanical art - znany głównie z perfekcyjnych ilustracji botanicznych, nazywany przez współczesnych "Raphael des fleurs". Genialnie potrafił połączyć botaniczną precyzję z artystycznym kunsztem. 

Od 13. roku życia pracował jako wędrowny malarz i ok. 1782 osiadł na stałe w Paryżu. Był protegowanym królowej Marii Antoniny, a później cesarzowych Józefiny i Marii Ludwiki. Cesarzowa Józefina zatrudniła go aby dokumentował ogrody Malmaison i to był punkt zwrotny w karierze Redouté. Około 1790 Redouté stał się jednym z najbardziej popularnych malarzy kwiatów. Od 1792 pracował w Francuskiej Akademii Nauk, a od 1824 wykładał w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu.

Dorobek Redouté jest imponujący, pozostawił po sobie ponad 2100 tablic, przestawiających 1800 gatunków roślin, z których wiele było opisanych po raz pierwszy. Szczególną popularność przyniosły mu akwarele i rysunki kwiatów, wśród nich jego ulubionych róż i lilii. Pierre-Joseph Redouté i cesarzowa Józefina sprawili, że róża stała się an mode, zarówno jako motyw w sztuce użytkowej jak i w ogrodach. Współczesny design zawdzięcza im wiele. W naszej galerii odkryjecie 280 niepowtarzalnych motywów roślinnych. Kwiaty Pierre-Joseph Redoutéa to wymarzone wzory na fototapety oraz obrazy na płótnie do nowoczesnych wnętrz.

Informacje szczegółowe

Reprodukcje DCN Gallery

Naturalne Materiały100% naturalne materiały. Krosno i kliny rozporowe z drewna świerkowego. Płótno - gramatura 250g/m2

Fotograficzna Jakość Druku
+ Pliki Najwyższej Rozdzielczości
+ Intensywne barwy przez wiele latNasz druk gwarantuje ekstremalną głębię koloru. Obrazy DCN Gallery są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV. Stosowana przez nas metoda druku gwarantuje, że fotoobrazy zachwycają intensywnością barw przez wiele lat.

Szybka Dostawa KurieremTwój czas jest dla nas cenny. Dlatego zadbamy o to, abyś nie musiał trudzić się, by odebrać zamówiony foto obraz i dostarczymy Ci go wprost do miejsca, które wskażesz. Termin dostawy - następny dzień od daty nadania przesyłki

Gotowe do powieszenia na ścianęBez skręcania, Bez oprawiania, Bez problemów. Po otrzymaniu obrazu będziesz mógł go od razu, bez żadnych dodatkowych zabiegów, powiesić na ścianie. Zadrukowane boki fotoobrazu umożliwiają jego ekspozycję bez oprawy w ramę.

Zmień obraz po sezonie Obraz to jeden z najbardziej ekonomicznych pomysłów na ciekawe wnętrze. Aby nadać wnętrzu charakter i zaspokoić potrzebę odmiany mieszkania, sięgnij po rozwiązanie praktyczne i niedrogie. Zaeksperymentuj z obrazem motywującym do biura albo zrób obraz ze swojego zdjęcia do sypialni. Baw się tematyką i wielkością.

Miliony pomysłów + Twoje zdjęcia

Przejdź do działania i odmieniaj swoje wnętrza. Aby ułatwić Ci poszukiwania w tej ogromnej ilości wzorów, posegregowaliśmy je w Kolekcje, Tematy i Przeznaczenia. Możesz też wpisać wybraną frazę, np. "maki" w naszej wyszukiwarce. Znajdziesz u nas również reprodukcje znanych malarzy. Albo postaw na swoje zdjęcie i zaskocz wszystkich.

Kolorowe, czarno-białe, czy w sepii?Eksperymentuj i baw się filtrami artystycznymi. Obraz idealny ma Twój wymarzony wzór i kolor. Zapraszamy Cię do zabawy filtrami artystycznymi, przy pomocy których uzyskasz pożądany efekt.