Jeden Sprytny Trik by właśnie Twoje Mieszkanie wynajęło się jako pierwsze.

Coraz częściej mieszkania kupujemy jako inwestycje, a potem chcemy je wynająć dobrze i szybko.
Jak to zrobić? Jak wyróżnić mieszkanie w bloku? Jak sprawić, aby właśnie Twoje mieszkanie było wyjątkowe i bardziej atrakcyjne od innych?

Co trzeci klient DCN Gallery zamawia obrazy do mieszkań na wynajem

Z 13-letnim doświadczeniem w branży dekoratorskiej staliśmy się przy okazji ekspertami w temacie. Nasze dotychczasowe spostrzeżenia oraz doświadczenia osób, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, zarówno deweloperzy jak i osoby prywatne, zgodnie potwierdzają zasadę, która brzmi: mieszkania z obrazami na ścianach wynajmują się chętniej i łatwiej. Dlatego co trzeci klient DCN Gallery zamawia obrazy do mieszkań na wynajem. To po prostu działa.

 

Dmuchawce – ©Anette Linnea Rasmus

Przekonaliśmy się o tym niedawno, pomagając wynająć właścicielowi jedno z naszych biur. Nie porywało ono ani nowoczesnym dizajnem ani modnym rozwiązaniem, a zaplecze sanitarne pozostawiało wiele do życzenia. Co zatem sprawiło, że właściciel, ku swojemu ogromnemu zadowoleniu, wynajął nieruchomość za jeszcze wyższą kwotę? I to wnętrza bez mebli!!!

Mebli nie było, były za to obrazy na ścianach

Mówiąc naszym slangiem …„to obrazy zrobiły wnętrze”, czyli nadały charakter i porwały duszę. Ot tak, trochę dla eksperymentu, trochę w prezencie, pozostawiliśmy właścicielowi nasze ulubione obrazy na płótnie: piony o rozmiarze 100 x 80 cm, oraz tryptyk – wszystkie intrygujące, wybrane spontanicznie i od serca. Efekt zaskoczył nas wszystkich.

Composition with red and blue stripes – Wassily Kandinsky

…bo tak to już jest, że wnętrza wypełnione przedmiotami mogą dużo powiedzieć, natomiast wnętrza, gdzie są obrazy, wyrażają o wiele, wiele więcej.

To choćby nasze ostatnie doświadczenie dowodzi, że kilka ulubionych obrazów ma siłę, aby odmienić Twoje życie i zasób Twojego portfela, a nie tylko Twoje ściany. Chodzi o ów psychiczny zachwyt, który przekłada się na ogromną fizyczną moc i terapeutyczną siłę. Wystawiając potencjalnego najemcę na wrażenia estetyczne, jakie funduje sztuka, ładujesz jego akumulatory tak potrzebną, dobrą, świeżą energią. W organizmie dochodzi do korzystnych zmian, spada poziom stresu, rośnie poczucie przyjemności i chęć do działania, a za kilka dni dowiadujesz się, że chce wynająć właśnie Twoje mieszkanie. Magia? Nie sądzę, raczej naukowo udowodniony fakt.

The red buoy in the harbour of Saint Tropez – Paul Signac

Zacznij działać

Jeśli masz więc mieszkanie, a na ścianach nie wisi jeszcze ani jeden obraz, to zacznij działać! Poszukaj dobrej, świeżej energii w DCN Gallery. Czekamy na Twoje pomysły. „Zrobimy Ci wnętrze”, doradzimy i sprawimy, że to Twoje mieszkanie wynajmie się szybciej od innych. I czy to będzie magia?

2 komentarze

  1. Tak słyszałam już gdzieś o tym triku. Koszt nieduży a efekt zachęca.

    • Bo to działa. Zachęcamy i pomożemy;) DCN Gallery Team pozdrawia:)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top
POWRÓT DO SKLEPU