Plakaty DCN Gallery

foto-351.jpg

3 materiały do wyboru

Standard

Wysokiej jakości papier do wydruku plakatów
Gramatura: 180g/m2

Premium

Papier fotograficzny - satynowany
Gramatura: 260g/m2

Canvas

Płótno canvas - matowe
Gramatura: 250g/m2

Fotograficzna Jakość Druku
+ Pliki Najwyższej Rozdzielczości
+ Intensywne barwy przez wiele lat

plakaty8.gif11-to kolorowa drukarka
zapewnia fotograficzną jakość. Bezwonny druk jest w 100% bezpieczny dla ludzi i trwały przez kilkadziesiąt lat.

Nasz druk gwarantuje ekstremalną głębię koloru. Plakaty DCN Gallery są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV. Stosowana przez nas metoda druku gwarantuje, że plakaty zachwycają intensywnymi barwami przez wiele lat.

Bezpieczne opakowanie

fototapety-5.jpgNiestraszne nam najbardziej wyboiste drogi. Nasze produkty pakujemy w solidne tekturowe opakowania ochronne. Plakat otrzymasz zabezpieczony, w stanie nienaruszonym.

Szybka Dostawa Kurierem

Dostawa.jpgTwój czas jest dla nas cenny. Dlatego zadbamy o to, abyś nie musiał trudzić się, by odebrać zamówiony plakat. Dostarczymy Ci go wprost do miejsca, które wskażesz. Termin dostawy to następny dzień od daty nadania przesyłki.

Zmień plakat po sezonie

plakaty15.gifPlakat to najbardziej ekonomiczny pomysł na ciekawe wnętrze. Aby nadać wnętrzu charakter i zaspokoić potrzebę odmiany mieszkania, sięgnij po rozwiązanie praktyczne i niedrogie. Zaeksperymentuj z plakatem motywującym do biura albo zrób plakat ze swojego zdjęcia do sypialni. Baw się tematyką i wielkością.

Miliony pomysłów + Twoje zdjęcia

Przejdź do działania i odmień swoje wnętrze. Aby ułatwić Ci poszukiwania w ogromnej ilości wzorów, posegregowaliśmy je w Kolekcje, Tematy i Przeznaczenia. Możesz wpisać wybraną frazę, np. "maki" w naszej wyszukiwarce. Znajdziesz u nas również reprodukcje znanych malarzy. Albo zaskocz wszystkich i postaw na swoje zdjęcie.

Kolorowe, czarno-białe, czy w sepii?

plakaty19.gifEksperymentuj i baw się filtrami artystycznymi. Plakat idealny ma Twój wymarzony wzór i kolor. Zapraszamy Cię do zabawy filtrami artystycznymi, przy pomocy których uzyskasz pożądany efekt.