"Marzę o sztuce dostępnej zarówno dla pracownika fizycznego jak i biznesmena, sztuce, mającej kojący wpływ na umysł człowieka, na wzór wygodnego fotela zapewniającego relaks i fizyczny odpoczynek."

Henri Matisse


Myślisz o zakupie obrazu, plakatu albo fototapety? Nigdy jeszcze być może nie kupiłeś żadnego obrazu i pełen obaw coraz bardziej się usztywniasz przeglądając naszą ogromną ofertę?


Nie mogłeś lepiej trafić! Czekają na Ciebie miliony dzieł oraz zespół odważnych i empatycznych miłośników fotografii, sztuki, dobrego designu i życia, którzy powiedzą Ci, jak zrobić ten pierwszy krok.Twoja własna galeria będzie już tylko kwestią czasu. Wyrazisz siebie, przekształcisz swój dom w strefę indywidualnego smaku, obdarujesz bliskich produktem absolutnie wyjątkowym, a życie nabierze nowych barw.

Czy nie o to właśnie chodzi?!

Zanim zaczniemy działać... wyobrażamy sobie. Jak bardzo nasz obraz, plakat albo fototapeta uszczęśliwi, odmieni, zaskoczy, a może zapoczątkuje duże zmiany.

Ogarniamy temat całościowo.

Od pomysłu, motywu, detalu, konsultacji poprzez wydruk i pakowanie, aż po wszechogarniające zadowolenie z efektu końcowego. Nie mamy fabryk i automatów, mamy pracownie, pasję i ręce do pracy.

Od ponad 19 lat

inspirujemy, wymyślamy i odkrywamy. Drukujemy tysiące plakatów, obrazów na płótnie i fototapet. Napędza nas radość kreowania, świadomość, że pozwalamy każdemu czuć się wyjątkowo, poprzez wyjątkowe obrazy, które wybiera, a które my ręcznie zbijamy. Prywatne akty, własne fotografie, piękne motywy z banku zdjęć, reprodukcje dzieł wielkich mistrzów... niejedno już widzieliśmy i ...wciąż nam mało.

Witaj w DCN Gallery :)