Obrazy na płótnie z własnego zdjęcia

Wybierz Plik
Ładowanie fotografii...
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Wybierz gotowy rozmiar
Wpisz własny rozmiar
max:
x
max:
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Informacje szczegółowe

Oferujemy najwyższej jakości wydruki obrazów ze zdjęcia na płótnie. Proponujemy kilka rodzajów wydruków – jako reprodukcja, obraz, fototapeta, a także w formie plakatu, naklejki lub wieloczęściowej kompozycji (jako dyptyk, tryptyk lub kwadryptyk). Umożliwiamy wydruk zdjęcia na płótnie w dowolnej wielkości, co pozwala na dopasowanie formatu obrazu do dowolnego pomieszczenia w domu. Możemy wykonać także obrazy ze zdjęcia z wybranymi efektami graficznymi. Dzięki naszym filtrom artystycznym klient może stworzyć obraz czarno-biały albo w sepii, obrócić lub w inny sposób zmienić położenie grafiki.

Portret ze zdjęcia na zamówienie to znakomity pomysł na oryginalny i trwały prezent z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, narodzin dziecka, chrztu, komunii i innych uroczystości. Obraz ze zdjęcia na płótnie sprawdzi się jako elegancka, a przy tym niedroga ozdoba każdego wnętrza – zarówno prywatnego domu lub mieszkania, jak i biura.

Każdy wydruk zdjęcia na płótnie wykonywany jest w fotograficznej jakości na trwałym płótnie o wysokiej gramaturze wynoszącej aż 250g/m2. Stosujemy wyłącznie naturalne i w pełni bezpieczne materiały. Krosno i kliny rozporowe do stabilizacji płótna są wytwarzane z drewna świerkowego. Sam druk jest bezwonny, wszystkie detale uchwycone są z wyjątkową szczegółowością, a kolory - bardzo realistyczne. Boki płótna są zadrukowane, co pozwala na ekspozycję obrazu bez konieczności oprawiania go w ramę. Każdy nasz obraz ze zdjęcia na płótnie cechuje się ekstremalną wręcz intensywnością kolorów, jest odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne, np. promieniowane UV. Stosowana przez nas metoda druku oraz wysokiej jakości podkłady sprawiają, że obrazy ze zdjęcia są trwałe i zachwycające głębią barw przez wiele lat. Oferowane przez nas portrety ze zdjęcia na zamówienie są gotowe do powieszenia na ścianie. Do obrazu dodajemy gwoździki oraz ząbkowaną zawieszkę, które pozwalają na szybkie i wygodne wypoziomowanie i zamontowanie portretu na ścianie.