Fototapety DCN Gallery

fototapety-1.jpg

Fotograficzna Jakość Druku
+ Pliki Najwyższej Rozdzielczości
+ Intensywne barwy przez wiele lat

korzysc-13-2.jpgNasz druk gwarantuje ekstremalną głębię koloru. Fototapety DCN Gallery są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV. Stosowana przez nas metoda druku gwarantuje, że fototapety zachwycają intensywnymi barwami przez wiele lat.

Bezpieczne opakowanie

fototapety-5.jpgNiestraszne nam najbardziej wyboiste drogi. Nasze produkty pakujemy w solidne tekturowe opakowania ochronne. Tapetę otrzymasz zabezpieczoną w jednej paczce, w stanie nienaruszonym.

Szybka Dostawa Kurierem

Dostawa.jpgTwój czas jest dla nas cenny. Dlatego zadbamy o to, abyś nie musiał trudzić się, by odebrać zamówiony foto obraz i dostarczymy Ci go wprost do miejsca, które wskażesz. Termin dostawy - następny dzień od daty nadania przesyłki

Na pewno poradzisz sobie z montażem

fototapety-4.jpgJedno popołudnie i już. Wszystkie nasze fototapety są laminowane. Laminat stanowi dodatkową warstwę tapety, przez co staje się ona sztywniejsza i grubsza. Dzięki temu bardzo prosto jest ją zamontować na ścianie, używając klejów do tapet, dostępnych w sklepach budowlanych. Do każdej fototapety dołączona jest dokładna instrukcja montażu.

A jak się zabrudzi, przetrzyj szmatką

Dziecinnie prosta pielęgnacja. Nasze produkty czyści się bardzo prosto – wystarczy przetrzeć je suchą lub wilgotną szmatką, by usunąć tłuszcz i inne zabrudzenia. Kolory tapety odżyją na nowo, bez konieczności szorowania i kupowania specjalnych detergentów.

Miliony pomysłów + Twoje zdjęcia

Przejdź do działania i odmieniaj swoje wnętrza. Aby ułatwić Ci poszukiwania w tej ogromnej ilości wzorów, posegregowaliśmy je w Kolekcje, Tematy i Przeznaczenia. Możesz też wpisać wybraną frazę, np. "maki" w naszej wyszukiwarce. Znajdziesz u nas również reprodukcje znanych malarzy. Albo postaw na swoje zdjęcie i zaskocz wszystkich.

Kolorowe, czarno-białe, czy w sepii?

plakaty19.gifEksperymentuj i baw się filtrami artystycznymi. Fototapeta idealna ma Twój wymarzony wzór i kolor. Zapraszamy Cię do zabawy filtrami artystycznymi, przy pomocy których uzyskasz pożądany efekt.