Druk naklejek na ścianę

Naklejki DCN Gallery

Fotograficzna Jakość Druku
+ Pliki Najwyższej Rozdzielczości
+ Intensywne barwy przez wiele latNowoczesne drukarki, 11 kolorów
gwarantują fotograficzną jakość. Bezwonny druk jest w 100% bezpieczny dla ludzi i trwały przez kilkadziesiąt lat. Naklejki DCN Gallery są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV. Stosowana przez nas metoda druku gwarantuje ekstremalną głębię koloru przez wiele lat.

Jeden sprawdzony materiał

Najwyższej jakości uniwersalna naklejka winylowa z laminatem jest odporna na ogień, nie wchodzi w reakcję z podłożem, jest wodoodporna i zmywalna.

Bezpieczne opakowanieNiestraszne nam najbardziej wyboiste drogi. Nasze produkty pakujemy w solidne tekturowe opakowania ochronne. Naklejkę otrzymasz zabezpieczoną, w stanie nienaruszonym.

Szybka Dostawa KurieremTwój czas jest dla nas cenny. Dlatego zadbamy o to, abyś nie musiał trudzić się, by odebrać zamówioną naklejkę. Dostarczymy Ci ją wprost do miejsca, które wskażesz. Termin dostawy to następny dzień od daty nadania przesyłki.

Odkleić, przykleić, gotowe!Zrobisz to samodzielnie. Kiedy kupujesz nasze naklejki, otrzymujesz dokładną instrukcję naklejania. Dzięki niej montaż nie sprawi Ci problemu.

Miliony pomysłów + Twoje zdjęcia

Przejdź do działania i odmień swoje wnętrze. Aby ułatwić Ci poszukiwania w ogromnej ilości wzorów, posegregowaliśmy je w Kolekcje, Tematy i Przeznaczenia. Możesz wpisać wybraną frazę, np. "maki" w naszej wyszukiwarce. Znajdziesz u nas również reprodukcje znanych malarzy. Albo zaskocz wszystkich i postaw na swoje zdjęcie.

Sepia? A może lepiej czarno-białe?Skorzystaj z filtrów artystycznych. Stworzyliśmy dla Ciebie filtry artystyczne, za pomocą których nadasz naklejce oczekiwany efekt kolorystyczny. Zapraszamy Cię do zabawy.

Nasycone kolorem. Całkowicie bezwonny i bezpieczny drukZrób niespodziankę swoim dzieciom i zamów naklejki do ich pokoju. Dzięki stosowanemu przez nas systemowi drukowania, zachwycają one głębią koloru, są bezpieczne dla zdrowia i odporne na czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV.

Praktyczne piękno. Prosta pielęgnacjaGdzie sztuka spotyka się z codziennym życiem, tam narażona jest na różne czynniki mechaniczne i wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Pomyśleliśmy i o tym. Wszystkie naklejki pokrywamy dodatkową warstwą laminatu, przez co czyści się je bardzo łatwo. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, bez konieczności szorowania i kupowania specjalnych detergentów.

Witaj w galerii naklejek DCN Gallery

Kieruj się własną intuicją. Gdyby ściany mogły mówić, poprosiłyby o rozwiązania nieszablonowe. Zainspiruj się pomysłami z naszej galerii, a potem wnieś nowe życie do swojego domu. Niech dzięki wyszukanym naklejkom, stanie się on miejscem wyjątkowym.